>
>
< class="block block-search block-form block-search-form odd block-without-title" id="block-search-form">

Vyhledávání

< class="block block-views block-pichead-block block-views-pichead-block even block-without-title" id="block-views-pichead-block">
>
>
>
< class="block block-system block-main block-system-main odd block-without-title" id="block-system-main">

Projekty v Sochi a Permu

19.06.2017

V průběhu roku 2017 jsme zahájili spolupráci s ruským partnerem, která byla úspěšně odstartována dodávkami centrál SIEBELON na projekty v Sochi a Permu.

Volné vstupenky na AMPER 2016

08.02.2016

Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na veletrh Amper 2016, kde společnost TECHNISERV, spol. s r.o. představí produkty německého výrobce Gessler GmbH, a to systémy nouzového osvětlení a zdroje pro požární bezpečnost staveb. Na vyžádání Vám zašleme unikátní kód pro stažení volné vstupenky.

Místo konání: Výstaviště Brno, Hala P, sekce osvětlovací techniky, stánek č. P 6.28.

Termín veletrhu: 15. - 18. 3. 2016.

Light + Building - Messe Frankfurt 2016

08.02.2016

Společnost TECHNISERV, spol. s r.o. navštíví dne 13. 3. 2016 veletrh osvětlovací techniky Light + Building ve Frankfurtu nad Mohanem. Na tomto veletrhu vystavuje společnost Gessler GmbH, jejímž je TECHNISERV výhradním dovozcem pro český trh a východní Evropu. 

AMPER 2016

01.02.2016

Společnost TECHNISERV, spol. s r. o. se zúčastní jako vystavovatel mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER 2016, která se koná 15. - 18. března 2016 v Brně. 

TECHNISERV je výhradním dovozcem Gessler GmbH pro střední a východní Evropu

13.10.2015

Společnost TECHNISERV, spol. s r.o. je výhradním dovozcem produktů společnosti Gessler GmbH pro český trh a země střední a východní Evropy. Vzhledem ke svým dlouholetým zkušenostem se systémy nouzového únikového osvětlení poskytujeme našim zákazníkům nejenom kvalitní produkty našeho partnera, ale také konzultace projektového řešení a s tím spojenou technickou podporu, vedoucí k optimální volbě systému a výrobků podle přání a možností zákazníka, samozřejmě vždy v souladu s příslušnými vyhláškami a národními normami o požární bezpečnosti staveb.

TECHNISERV je certifikovaným partnerem Gessler GmbH

24.09.2012

Společnsot Gessler GmbH vystavila společnosti TECHNISERV, spol. s r.o. certifikát VALUE ADDED RESELLER pro nouzová svítidla, bezpeečnostní svítidla a systémy nouzového zdroje elektrické energie. 

>
< class="block block-block block-5 block-block-5 odd" id="block-block-5">

Green building

green-linkNavrhujeme, projektujeme a dodáváme silnoproudou elektrotechniku v budovách. Na začátku je idea, na konci je hotová stavba. Jsme šetrní k životnímu prostředí a proto plánujeme koncept stavby tak, abychom neplýtvali vzácnou elektrickou energií, abychom výrazně snižovali její spotřebu a eliminovali její ztráty na minimum. Vymýšlíme šetrnou elektrotechniku v budovách. Víme, jak na to.

< class="block block-block block-6 block-block-6 even" id="block-block-6">

KNX system

knx linkNavrhujeme, projektujeme a dodáváme inteligentní budovy. Spínáme a stmíváme osvětlení, zatahujeme žaluzie, regulujeme vytápění, hlídáme provozní stavy vybraných zařízení a řídíme provozní děje a vazby v objektu. Ovlivňujeme mikroklima v místnostech a regulujeme spotřebu energií. Vymýšlíme chytrou elektrotechniku v budovách. Víme, jak na to.

< class="block block-block block-7 block-block-7 odd" id="block-block-7">

Value added reseller

>